HAKKIMIZDA

Taç Premier Hotel...

12 ay güneşin gülümsediği Alanya’da farklılığı ve tarzı ile öne çıkan Taç Premier Hotel & Spa ailesi sizi keyifli anlar yaşayacağınız unutulmaz bir tatile davet ediyor. Güzelliği destan olmuş Kleopatra sahiline sadece 50m mesafede, tarihi Alanya Kalesi’ne, Kızıl Kule’ye, Tersane’ye, Damlataş Mağarasına ve eğlence mekânlarına yürüme mesafesinde, Antalya Havalimanına 120km, Gazipaşa Havalimanına 35km uzaklıkta bulunan Taç Premier Hotel & Spa, Alanya şehir merkezinde olup size şehrin gürültüsünden uzak keyifli bir tatil imkânı sunuyor.

Alanyanın Merkezinde

Taç Premier Hotel & Spa, Alanya şehir merkezinde olup size şehrin gürültüsünden uzak keyifli bir tatil imkânı sunuyor.

Restaurant&Bar

Eşsiz lezzetlerimizle siz değerli misafirlerimizi bekliyoruz.

Spa

Taç Premier Hotel & Spa'da Spa, Hamam gibi rahatlamanız için hazırlamış olduğumuz tüm olanaklardan yararlanabileceksiniz.

Ulaşım

Kleopatra sahiline sadece 50m mesafede, tarihi Alanya Kalesi'ne, Kızıl Kule’ye, Tersane’ye, Damlataş Mağarasına ve eğlence mekânlarına yürüme mesafesinde, Antalya Havalimanına 120km, Gazipaşa Havalimanına 35km uzaklıkta bulunur.

HAVUZ

Açık, Kapalı ve Çocuk havuzu olmak üzere 3 çeşit havuzumuz bulunmaktadır. Kapalı havuzumuz kışın faaliyettedir. Havuz etrafı şemsiye-şezlong ücretsizdir.

Deniz

Plajda şemsiye-şezlong ve plaj havlusu ücretlidir. Sahilde ücretsiz bir şekilde sahil voleybolu oynayabilir su sporları merkezinden yararlanabilirsiniz(ücretli)

Spa-Hamam-Fitness

Hamam, Sauna ve fitness salonumuzdan ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Masaj ve güzellik merkezi gibi hizmetlerimizden ise ücretli bir şekilde yararlanabilmektesiniz.

Haritada Biz

Tel.: 0242 606 01 65

Fax: 

0242 513 76 18